4 Urodziny sklepu Gearbest. Będzie się działo!

 

4 Urodziny Gearbest podzielono na 3 etapy

Mija już 4 lata odkąd Gearbest rozpoczął swoją działalność na rynku chińskich sklepów internetowych. Z tej okazji, jak co roku planowanych jest wiele ciekawych promocji i konkursów.

Cały okres świętowania zaczyna się już 20 marca i potrwa aż do 9 kwietnia. Przez ten czas odbywać się będą różne etapy wielkiego świętowania.

  • Rozgrzewka, czyli faza Preheat to okres 6 dni od 20 do 26 marca
  • Urodziny, czyli okres najlepszych promocji od 26 marca do 2 kwietnia
  • Faza końcowa nazwana GearBest Gives Thanks od 2 do 9 kwietnia

Co szykują Chińczycy na tą okazję?

W pierwszej kolejności odwiedź stronę: Gearbest 4th Anniversary Sale Best Deals 2018, gdzie znajdziesz kupony, promocje oraz produkty, które zostały przecenione specjalnie na tą okazję.

Następnie możesz spróbować swojego szczęścia w specjalnej grze Lucky Draw. Po wylosowaniu 3 identycznych symboli możesz wygrać różnej maści elektronikę lub kupon rabatowy. Link do gry znajduje się tutaj: Lucky Draw the Game

Dla lojalnych klientów Gearbest przygotował pewnego rodzaju niespodziankę. Jeżeli zarejestrowałeś konto w 2017 roku lub wcześniej masz okazję do otrzymania specjalnych kuponów rabatowych. Więcej informacji znajdziesz na stronie Most Loyal Cusomers Coupons

Ze względu na dość wczesną fazę tego święta nie mamy jeszcze większości szczegółów jak np. tego co będzie się kryło za kilka dni pod tym tajemniczym linkiem. W dniu pisania tego postu jeszcze nie działa, ale mamy informację, że od 2 kwietnia powinno znaleźć się tam coś ciekawego.

Chcesz wiedzieć więcej?

Więcej akcji promocyjnych oraz swego rodzaju przewodnik po nich znajduje sie na tej stronie 4th Anniversary Guide.

 

Zobacz także
Komentarze