Banggood 11.11 Shopping Festival 2021 – Szczegóły wydarzenia

Banggood, wiodący na świecie sklep internetowy, uruchomi wkrótce największy na świecie festiwal zakupów który rozpocznie się już 1 listopada. Banggood 11. 11. Festiwal Zakupów 2021 rozpocznie się od części rozgrzewkowej i potrwa do 12 listopada.

Podczas wyprzedaży 11.11 oferowane będą rabaty do 70% i miliony innych bonusów. Wielu producentów, w tym Xiaomi, zaoferuje najniższe ceny w roku. Nie możesz tego przegapić.

Okres rozgrzewki potrwa od 1 do 9 listopada, obejmując akcję przedsprzedażową. Możecie, więc kupić kilka produktów w świetnych cenach. Ponadto będziecie mieli możliwość zbierania kuponów oraz uczestniczenia w grach, aby uzyskać dodatkowe rabaty.

Głowna oferta prezentowana będzie od 10 do 12 listopada, kiedy to zostaną zaprezentowane naprawdę kuszące oferty.

Wczesne oferty na wyprzedaży Banggood 11.11

Jak co roku sklep wprowadza spore zniżki dla osób decydujących się na złożenie niewielkiego depozytu. Zasady są proste – wpłać 1 lub 3 USD, aby uzyskać do 70% zniżki!

Warto zauważyć, że wyprzedaż depozytów będzie dostępna wcześniej, czyli już od 28 października, kiedy będzie można zacząć przeglądać pozycje na swojej liście życzeń. W ofercie znajdziecie m.in. POCO X3 Pro za jedyne 199 USD, wpłacając 3 USD.

11.11 Super wyprzedaż: Najlepsze oferty dla nowych klientów

Przyjrzyjcie się, jak kuszące rabaty oferuje Banggood Double Eleven Sale. Tutaj znajdziecie zniżkę 55% na nowości i 70% na produkty najlepszych producentów. Na przykład gorące sprzedawcy, takie jak Topshak TS-PW1 Brushless Impact Wrench i Xiaomi mi band 6, będą oferowane za jedyne 65,99 USD i 42,99 USD.

Imponujące rabaty znajdziecie również na Ulefone Power Armor 13, czyli inteligentny, wytrzymały telefon z bardzo dużą baterią za jedyne 319 USD, a BlitzHome BH-AF2 Smart Air Fryer, kosztuje tylko 85,99 USD.

Wyprzedaż najlepszych producentów

Podczas festiwalu znajdziemy prawdziwą ucztę rabatową dla najbardziej popularnych marek.  Xiaomi, Blizwolf i Eachine będą oferować rabaty w wysokości 46%, 57% i 37%, a to tylko niektórzy producenci. Zajrzyj tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Najlepsze kupony

Tutaj możesz znaleźć kupony marki, kupony kategorii i kupony produktów. Strona będzie dostępna od 1 listopada i wtedy będzie można zbierać kupony na zakupy.

Zobacz także
Komentarze