Banggood Black Friday Sale. Co nas czeka w „Czarny piątek”?

Banggood ogłosił właśnie, że rozpoczyna swoją akcję promocyjną związaną m.in. z Black Friday, która potrwa do końca listopada. Szykuje się trochę specjalnych mini wydarzeń, ale też pewnych zmian w samym serwisie.

Niestety nas bezpośrednio nie będą one dotyczyć. Dziś oficjalnie ogłoszono, że sklep nawiązał nową współpracę z dostawcą rozwiązań płatniczych online firmą Klarna w celu uruchomienia płatności ratalnych w Stanach Zjednoczonych, Wielkiej Brytanii i Niemczech. Klienci tych krajów będą mogli już wkrótce rozłożyć swoje zakupy na raty. O szczegółach czy też kosztach prowizji narazie nic nie wiadomo, ani też o potencjalnym rozszerzeniu usługi na kolejne kraje, więc jeśli interesuje was taka opcja, to na pewno będziecie musieli jeszcze na nią poczekać.

Black Friday i inne promocje

Milion kuponów i produktów z rabatem nawet do 80%, oficjalne rekomendacje Banggood oparte na indywidualnych zakupach każdego użytkownika oraz przedsprzedaż „Price Storm”, to tylko niektóre ciekawostki jakie będą dostępne w tym okresie. Całe wydarzenie będzie podzielone jak zawsze na 3 odrębne fazy

Faza 1: 11 listopada 9:00 – 24 listopada 8:59

W tym okresie Banggood będzie wysyłać sugestie przecenionych produktów do swoich użytkowników pomagając im z wyprzedzeniem zaplanować zakupy, które będą mogli zrealizować już podczas akcji Price Storm, która wystartuje 18 listopada o godzinie 9:00, umożliwiając kupującym zamawianie produktów w przedsprzedaży po najniższej cenie poprzez wpłacenie depozytu w wysokości $1 lub $3.

 

Faza 2: 24 listopada, 9:00 – 26 listopada, 8:59

Członkowie Klubu Banggood VIP mają możliwość wcześniejszego zakupu przecenionych produktów niż pozostali. W specjalnej zakładce na waszym profilu znajdziecie oferty dla członków klubu i kupony obejmujące zniżkę na wysyłkę. Więcej informacji na temat korzyści dla członków znajdziesz w zakładce Klub VIP Banggood.

 

Faza 3: 26 listopada, 9:00 – 29 listopada, 8:59

W ostatniej, kulminacyjnej fazie promocji będziecie mogli dorwać produkty przecenione nawet o 80%, ale tylko przez 72 godziny od startu promocji. To w tym etapie zostanie rozdane nawet milion kuponów, a największe z nich równe będą kwocie nawet $999!

 

Usprawnienia w wysyłkach

Aby sprostać silnemu popytowi konsumentów na rynkach europejskich i amerykańskich podczas  „Czarnego Piątku”, Banggood stale rozwija sieć logistyczną Banggood Express, która została uruchomiona w połowie 2020 roku. Sklep znacząco zoptymalizował swoją logistykę i skrócił czas dostaw, realizując dostawy do krajów w całej Europie w zaledwie 6 dni.

Double Eleven Sale i Black Friday

Banggood Double Eleven Sale, czyli pierwszy w tym miesiącu wielki festiwal zakupów właśnie się zakończył co przyczyniło się również do osiągnięcia nowych rekordów w sprzedaży oraz ilości odwiedzin. W międzyczasie rozpoczęto Banggood Black Friday Sale z największą pulą obniżek w tym roku. To właśnie teraz dobrze znane wam marki takie jak Xiaomi, Blitzwolf i Lenovo, będzą oferować produkty z nawet 80% zniżką.

Po rozpoczęciu Czarnego Piątku będą dostępne różne rankingi, jak choćby ranking najlepiej sprzedających się produktów – Banggood Hot Seller.

Zainteresowani popularnym dronem Xiaomi FIMI X8 SE 2020 lub genialnym telefonem POCO X3? Już wkrótce podczas akcji Deposit $1 te produkty będzie można zarezerwować w najlepszej cenie do tej pory wpłacając depozyt w wysokości 1 dolara.

Na stronie już dostępna jest rownież interaktywna gra o nazwie BG MONEY BOX, która wymaga od użytkowników drukowania i zdobywania banknotów, które poźniej mogą wymieniać na nagrody lub kupony rabatowe.

Najważniejsze linki w jednym miejscu

Zobacz także
Komentarze