Banggood Mi Fan Festival 2021: Super nowości od Xiaomi i świetne zniżki.

Banggood, jeden z największych partnerów biznesowych Xiaomi, od lat stara się dostarczać ludziom na całym świecie najlepsze produkty tej marki. W nadchodzącym wydarzeniu o nazwie „Mi Fan Festival” będziemy świętować razem z fanami Banggood i Xiaomi na całym świecie, oferując szereg rabatów na produkty chińskiego lidera telefonów i elektroniki.

Wydarzenie potrwa do 20 kwietnia, a szczyt przypada między 6 kwietnia, a 8 kwietnia, kiedy to wszystkie produkty Xiaomi (nawet te najnowsze) osiągną najniższe ceny. Możemy spodziewać się przecen wynoszących nawet 50%. Ponadto czeka nas też kilka premier jak choćby Redmi Note 10 Pro, który będzie dostępny w sprzedaży w niesamowitej cenie. To najlepszy czas na zakupy, jeśli polujecie na któryś z produktów Xiaomi.

Aby poznać więcej szczegółów na temat najnowszych produktów, nie możecie przegapić tej strony – Super New Arrival Xiaomi, gdzie podczas wyprzedaży otrzymacie dodatkowe 20% zniżki!

Niektórych na pewno zainteresuje Xiaomi Redmi Note 10 (Super AMOLED, wysokiej jakości aparat, spora bateria i głośniki stereo) dostępny będzie w obniżonej cenie 179 USD. Jeśli zależy wam na topowych sprzętach Xiaomi, to przypominamy, że w tym czasie będzie dostępny też Xiaomi Redmi Note 10 Pro oraz Xiaomi Mi 11 Lite w najlepszej cenie.

Chcesz wiedzieć więcej na temat rozwoju i jakości Xiaomi? Banggood wybrał listę 10 najlepiej sprzedających się smartfonów, oraz 10 najlepszych sprzedawców z ekosystemu Xiaomi. Na liście obowiązkowych zakupów znaleźć można np. Redmi 9 za jedyne 119 USD, ale również Note 8 Pro,  Redmi Note 9 i seria Redmi 9T zostaną wystawione na sprzedaż w cenie obniżonej o 8% do 17%.

Znajdziecie tam też Xiaomi 5V 150PSI za 42 USD. Najpopularniejszy monitor do gier XIAOMI Curved Gaming Monitor za 479 USD oraz wiele więcej.

Banggood Mi Fan Festival już teraz rusza pełną parą. Dołącz do wydarzenia, aby nie przegapić najlepszych okazji i odkryć więcej możliwości.

Zobacz także
Komentarze