Banggood Summer Prime Sale 2020

Banggood.com – jeden z największych międzynarodowych sklepów e-commerce w Chinach, rozpocznie wkrótce wielką wyprzedaż o nazwie Banggood Summer Prime Sale 2020 z tematem przewodnim „Restart a Good Life”.

Od 3 lipca do 26 lipca potrwa Shop Mega Brand Deals, czyli zniżki do 50% na produkty takich marek jak Xiaomi, Blitzwolf i Eachine.

Promocje w tym okresie będą podzielone na 5 etapów, z których każdy będzie cechowała inna oferta wyprzedażowa.

I etap promocji

Trwa od 3 do 9 lipca polegał będzie na rezerwacji najlepszej ceny dla interesującego ciebie produktu, aby już po 9 lipca kupić go w najniższej możliwej cenie.

II etap promocji

Trwa od 9 do 11 lipca, jest to pierwsza fala największych rabatów. Produkty zarezerwowane w do 9 lipca będą oferowane po obniżonej cenie właśnie w czasie trwania drugiego etapu.

III etap promocji

Trwa od 11 lipca do 19 lipca. 1000 najnowszych i najbardziej popularnych produktów w sklepie będzie można kupić w obniżonej cenie.

IV etap promocji

Trwa od 19 lipca do 21 lipca. Jeśli jesteś VIP-em, otrzymasz VIP Early Access i to właśnie ty będziesz miał pierwszeństwo do skorzystania z najlepszych cen na wybrane produkty.

V etap promocji

Ostatni etap rozpoczyna się 21 i kończy 24 lipca, kiedy wygasną największe zniżki. Oprócz wspomnianych wyżej rabatów, w sprzedaży znajdzie się mnóstwo okazji, kuponów i gier promocyjnych.


Pełny przewodnik po wszystkich etapach oraz najlepszych promocjach będzie dostępny już wkrótce pod tym linkiem

Banggood Sumer Prime Sale


Już niedługo pierwszy etap letniej wyprzedaży Mega Brand Deals. Możesz wybrać nawet 8 produktów w bardzo atrakcyjnej cenie, aby sfinalizować ich zakup już po 9 lipca.  Przykładowe produkty objęte promocją to:

Oprócz tego dostępne będą kupony i kody rabatowe np. $110/$12, a także globalny kupon 7% do obniżenia ceny produktów z dowolnej kategorii. Sprawdź poniższy link już w lipcu, aby poznać pełną ofertę Banggood na czas tej promocji.


Pełny przewodnik już wkrótce pod tym linkiem

Banggood Sumer Prime Sale


Zobacz także
Komentarze