Jak wiadomo zakupy w Chinach należą do tanich i jeżeli komuś nie przeszkadza trochę dłuższy czas oczekiwania na przesyłkę w porównaniu z zamawianiem produktów w naszych rodzimych sklepach internetowych to przy zakupie wszelkiej maści elektroniki jest to świetny wybór.

Promocja GearBest

Gearbest.com organizuje po raz drugi specjalną akcję promocyjną dla swoich klientów z Polski. Na przygotowanej przez nich stronie promocyjnej możemy znaleźć produkty w bardzo niskich cenach, a część z nich znajduje się nawet w niewielkim magazynie w Słubicach (magazyn oznaczony jako PL-ED), czyli pod naszą niemiecką granicą. Pozwala to nie tylko zamówić produkty w bardzo niskich cenach, ale także znacząco skrócić czas dostawy.

Chińskie telefony

Największym zainteresowaniem jednak cieszą się chińskie telefony komórkowe, bo za kilkukrotnie niższą cenę możemy zakupić produkt wysokiej jakości o bardzo dobrej wydajności. Jeżeli szukasz dla siebie nowego smartfona, to sprawdź ofertę chińskiego sklepu internetowego. Xiaomi NoteDla przykładu telefon Xiaomi Note 4 z 5.5 calowym ekranem,  8-rdzeniowym procesorem o taktowaniu 2 Ghz oraz 3GB pamięci RAM kosztuje tam tylko 544.74 zł i to z darmową przesyłką! Za całość możemy w łatwy sposób zapłacić poprzez Przelewy24, PayPal lub używając swojej karty kredytowej (Kod rabatowy jaki należy wpisać przy zamówieniu to NOTGL2). To naprawdę świetna okazja. Telefon wiodących marek jak Sony, Samsung czy LG o zbliżonej wydajności kosztuje dwa razy tyle.

Dostawa

Przy wyborze darmowej przesyłki rejestrowanej (Flat Rate Shipping) czas dostawy zazwyczaj nie przekracza 3 tygodni, jeżeli jednak chcielibyśmy otrzymać telefon szybko możemy dopłacić kilka zł i skorzystać z opcji wysyłki kurierem DHL (Expedited Shipping), wtedy paczka dochodzi w kilka dni od wysyłki. Opcja przesyłki nierejestrowanej (Unregistered Air Mail) zajmuje najdłużej i nie jest polecana ze względu na brak numeru śledzenia paczki i w razie zaginięcia nie mamy absolutnie żadnej wiadomości co się z nią stało.

Wysyłka z Gearbest

Gwarancja

Sklep Gearbest oferuje roczną gwarancję na wszystkie zakupione u nich produkty, która realizowana jest w Chinach. Jeżeli w ciągu pierwszego roku wystąpi jakaś usterka należy skontaktować się ze sklepem wybierając jedną z dogodnych form kontaktu na stronie Contact Us i przedstawić dowody na zaistniałą usterkę w postaci zdjęcia lub filmu wideo. Następnie sklep przy drobnych usterkach prosi o odesłanie telefonu na naprawę listem poleconym koszt ok (20 zł) lub przy większych usterkach zwracane są całkowicie środki, które zapłaciliśmy. Jest też opcja ponownej wysyłki takiego samego telefonu całkowicie za darmo. To jaką formę przyjmie gwarancja zależy od decyzji sklepu oraz zaistniałej usterki.

Ze względu jednak na bardzo wysoką jakość wykonania telefonów, problemy takowe zdarzają się rzadko i raczej nie ma powodu do obaw, że po zakupie telefon nagle przestanie nam działać.