Święta coraz bliżej, a co się z tym wiąże oczywiście i prezenty, o których przygotowaniu musi pamiętać każdy z nas. Mamy dla was kilka ciekawych propozycji, które bez sprzecznie nadawały by się na świąteczny prezent dla waszych najbliższych. Sprawdźcie naszą listę. 

Puzzle

Nadeszła era szybkiego rozwoju informacji, więc aby zdobyć większą wiedzę musimy nauczyć się obserwować. Obserwacja to dla ludzi ważny sposób rozumienia świata i zdobywania informacji. Puzzle umożliwiają ćwiczenie zdolności obserwacji.

To doskonała propozycja na nudę nawet podczas epidemii.


Puzzle 1000 elementów

Z kuponem BGPLP319 tylko 32 zł (Magazyn CZ)

Smart Air Fryer

Restauracje się nie otwierają? Przygotujmy jedzenie w domu!

Już czas na cieszenie się urokiem gotowania! Air Fryer to urządzenie, które przygotuje posiłki “piecząc” je jedynie gorącym powietrzem, bez dodatku tłuszczu.

Nowoczesny model od BlitzWolf o symbolu BW-AF1 to nie tylko świetna jakość wykonania , ale naprawdę zaawansowane urządzenie oferujące np. zdalną kontrolę przez aplikację mobilną, która wyśle nam powiadomienie kiedy nasze danie zostanie przygotowane, to także zbiornik o pojemności 6L, w którym zmieścimy naprawdę sporo żywności.

BlitzWolf BW-AF1 jest mały, łatwy w czyszczeniu i naprawdę niedrogi jeśli skorzystamy z obecnie aktywnej promocji z kuponem rabatowym. Więcej szczegółów znajdziecie poniżej


BlitzWolf®BW-AF1

Z kuponem BGSSMOLENBW tylko 317 zł (Magazyn CZ/UK)

Mikser Automatyczny

Blitzwolf BW-VB1 to 1500W mikser elektryczny posiadający 8 prędkości obrotowych, maszynkę

do mięsa oraz sokowirówkę w jednym urządzeniu! Jeżeli lubicie piec, gotować oraz zdrowo się odżywiać pijąc np. naturalne soki owocowe ten produkt zdecydowanie wam się spodoba.

Dostawa z magazynu w Czechach zajmuje jedynie kilka dni, z kupon rabatowy pozwoli wam zaoszczędzić dodatkowo nie małą sumę.

 

 


BlitzWolf®BW-WB1

Z kuponem BGZWWLL01 tylko 599 zł (Magazyn CZ)

Projektor

Wolisz gadżety i inną elektronikę? Gotowaniem zajmuje się ktoś inny, a ty masz sporo czasu na rozrywkę? Nie ma problemu. Dla takich osób też coś znajdziemy. W zależności od tego jaka półka cenowa będzie dla ciebie odpowiednia, wyróżniliśmy 3 projektory warte uwagi.


BlitzWolf®BW-VP6

Z kuponem BGPR037 tylko 634 zł (Magazyn CZ)


BlitzWolf®BW-WP1

Z kuponem BGEKZVP1 tylko 294 (Magazyn ES/CZ/UK)

 BlitzWolf®BW-VP8

Z kuponem BGTECHMANIAKVP8 tylko 325 zł (Magazyn CZ)