Hager to jeden z najpopularniejszych producentów, który oferuje gniazdka elektryczne oraz dedykowana akcesoria. Z ich pomocą możesz zamaskować niedoskonałości na ścianie i sprawić, że kontakt dobrze wtopie się w tę przestrzeń. Przekonaj się, czym dokładnie wyróżniają się gniazdka Hager, a wtedy sam zdecydujesz, czy to rozwiązanie sprawdzi się w Twoim domu.

Jakie gniazdka zapewnia firma Hager?

Zwróć uwagę na to, że gniazdka Hager sprawdzą się nie tylko jako standardowe kontakty do urządzeń elektrycznych, lampek, ładowarek itp. Ten producent zapewnia znacznie więcej modeli, dzięki czemu zyskasz osprzęt dopasowany pod względem estetycznym. Przede wszystkim możesz skorzystać z przełączników żaluzjowych, które umożliwią Ci ich chowanie i rozkładanie, co pozwoli Ci zrezygnować ze sznurków czy tasiemek do obsługi rolet i żaluzji.

Ciekawym rozwiązaniem są dedykowana gniazda komputerowe i telefoniczne, a także standardowe gniazdka Hager z uziemieniem. Takie modele są niezbędne w każdym domu. Kluczowe znaczenie ma tylko to, żeby dobrze chroniły sprzęty przed awariami. Musisz tylko zdecydować, czy wystarczy Ci pojedyncze gniazdo, czy może potrzebujesz podwójnego, a może potrójnego modelu. Z pewnością przyda Ci się więcej wejść w pobliżu telewizora, komputera, a także w kuchni.

Jakie akcesoria warto zakładać do gniazdek Hager?

Ciekawy efekt wizualny możesz uzyskać, gdy zamontujesz ramki wokół gniazdek. Ten element wykończenia prezentuje się bardzo nowocześnie, a przede wszystkim pozwala ukryć wszelkie nierówności ściany, co jest ważne w przypadku starszego budownictwa. W nowych domach lub mieszkaniach pozwoli zachować spójny design wszystkich gniazdek i przełączników. Zwróć uwagę na to, że z łatwością znajdziesz ramki dopasowane do liczby wejść. Najpopularniejsze są potrójne ramki poziome, a także pojedyncze oraz podwójne modele.

Jeśli chcesz zamontować gniazdka elektryczne w garażu, na zewnątrz domu lub w piwnicy, to przydadzą Ci się akcesoria uszczelniające, ponieważ stanowią dodatkowe zabezpieczenie przed wilgocią i wodą. Jeśli chcesz podłączyć gniazdka natynkowe, to niezbędne są specjalne adaptery, który sprawią, że wokół kontaktów nie będą widoczne żadne dziury czy przerwy.

Jak wyglądają gniazda marki Hager?

Wygląd gniazdek elektrycznych Hager ma ogromne znaczenie, bo decyduje o tym, czy kontakty będą się dobrze prezentowały w salonie, jadalni, sypialni, kuchni i wielu innych pomieszczeniach. Dlatego pamiętaj o tym, żeby dopasować ich styl do charakteru aranżacji. Do klasycznych i minimalistycznych wnętrz najlepiej pasują białe gniazdka o matowym wykończeniu. Połyskująca powierzchnia będzie się dobrze prezentować w pokojach w stylu glamour. Prawdziwym hitem są czarne gniazdka Hager, ponieważ są niezwykle nowoczesne, a jednocześnie zaskakują loftowym wykończeniem. Polecamy Ci matowe modele, choć lakierowane kontakty dobrze rozpraszają światło, więc sprawdzą się w małych pomieszczeniach. Możesz też postawić na eleganckie beżowe oraz modernistyczne, szare gniazdka.