Alfawise T0 to nowa elektryczna hulajnoga, taka jak Xiaomi M365

Xiaomi M365 raczej nie trzeba nikomu przedstawiać, choć elektryczna hulajnoga po swojej premierze w Polsce nie miała zbyt wielu zwolenników.


Kup swój smartfon najtaniej!

Sprawdź tutaj najnowsze kody rabatowe


Dziś na ulicach miast coraz częściej możemy spotkać osoby, które wybierają to rozwiązanie jako środek transportu zastępując w ten sposób komunikację publiczną, rower, a nawet samochód.

Alfawise T0

Hulajnoga rozwijająca prędkość ok. 25km/h, dzięki swojej baterii pozwalającej na pokonanie ponad 20 km, stała się dla wielu świetnym narzędziem do pokonywania sporych odległości w zatłoczonych ulicach wielkich miast bez większego wysiłku. Dodatkowym atutem oczywiście jest również komfort podróżowania oraz koszt eksploatacji, który w porównaniu do np. samochodu czy komunikacji jest kolosalnie niższy.

Po co zatem stworzono Alfawise T0?

Xiaomi M365 nie jest niestety produktem bez wad. Po pierwsze cena. Ta hulajnoga niestety nie należy do najtańszych. Jej koszt na naszym rodzimym serwisie aukcyjnym to minimum 1800 zł. W Chinach zdarzają się promocje i można kupić ją trochę taniej, choć różnica nie jest tak duża jak w przypadku innych produktów.

Alfawise T0

Do tego dochodzą inne mankamenty. Wielu użytkownikom (w tym też mi) niestety zdarzyło się dość szybko przebić oponę i w tym wypadku konieczny był dość długi spacer z hulajnogą w ręku, a uwierzcie mi te 10 kg po przejściu kilometra daje się dość mocno we znaki. Zdarzały się szybko “padające” baterie, krzywe tarcze hamulcowe, które nie pozwalały na precyzyjne ustawienie hamulca tylnego i kilka innych niespodzianek.

Dlaczego warto przemyśleć wybór Alfawise T0 zamiast Xiaomi M365?

Nowa hulajnoga Alfawise ma eliminować wszelkie podstawowe problemy Xiaomi M365, a do tego jest do niej też łudząco podobna. Pierwszym atutem jest jej cena, bo można nabyć ją już za ok. 1400 zł.

W Alfawise T0 użyto również kół w całości wykonalnych z gumy, które aby zapewnić amortyzację mają wykonane otwory dookoła felgi zapewniając w ten sposób komfortową jazdę oraz eliminując ryzyko przebicia opony.

Alfawise T0 wheel

Jak w Xiaomi mamy tu system odzyskiwania energii podczas hamowania, a producent deklaruje zasięg o 5 km większy niż w M365. Jeżeli wspominamy o zasięgu, to należy napisać, że zastosowano tu też dużo lepszej jakości akumulatory LG (5.2Ah/280Wh), więc problemy z baterią nie powinny występować albo powinny występować dużo rzadziej, bo bez solidnych, długodystansowych testów nie jesteśmy w stanie tego na 100% potwierdzić.

Obecnie Alfawise T0 możliwa jest do nabycia w przedsprzedaży, a jej wysyłka ma rozpocząć się już 8 sierpnia, czyli za jakieś 2 tygodnie. Jeżeli jesteście zainteresowani tą hulajnogą sprawdźcie poniższy link, aby poznać aktualną cenę oraz uzyskać więcej szczegółów na jej temat.


Elektryczna hulajnoga Alfawise T0

SPRAWDŹ CENĘ TUTAJ