Najlepsze słuchawki bezprzewodowe za grosze!

Strona promocyjna

Na najnowszej stronie promocyjnej PURE AUDIO SENSATION znajdziecie zestawienie najlepszych bezprzewodowych słuchawek w bardzo atrakcyjnych cenach.

Najlepsze bezprzewodowe słuchawki?

Miniaturyzacja słuchawek bezprzewodowych doszła do tego stopnia, że dzisiaj możemy kupić bezprzewodowe słuchawki Bluetooth właściwie w postaci samych głośniczków, które wkładamy do ucha.
Mowa tu o słuchawkach RIVERSONG Air X2,które zaskakują swoim rozmiarem. Koniec z zaplątanymi kablami czy naderwanymi wtyczkami mini-jack.

Te malutkie słuchawki możecie mieć już od $9.99, a to tylko ok 40 zł! Kiedy promocja się skończy słuchawki będą kosztować $19.99 co i tak jest genialną ceną za ten produkt.

Producent deklaruje, że czas pracy na słuchawkach to 12 godzin ciągłego odtwarzania muzyki. To chyba najlepszy wynik jaki otrzymano w tak małych słuchawkach.

W testowanych przez nas dużo droższych bezprzewodowych słuchawkach Meizu EP51 czas pracy na słuchawkach był jednym z ich głównych problemów. W testowanym przez nas egzemplarzu słuchawki nie wytrzymywały nawet jednego dnia mimo, że były naładowane do pełna.

Na stronie promocyjnej znajdziecie również słuchawki nauszne jeżeli takie właśnie preferujecie.

Zobacz także
Komentarze