Najlepsze słuchawki bezprzewodowe za grosze!

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Strona promocyjna

Na najnowszej stronie promocyjnej PURE AUDIO SENSATION znajdziecie zestawienie najlepszych bezprzewodowych słuchawek w bardzo atrakcyjnych cenach.

Najlepsze bezprzewodowe słuchawki?

Miniaturyzacja słuchawek bezprzewodowych doszła do tego stopnia, że dzisiaj możemy kupić bezprzewodowe słuchawki Bluetooth właściwie w postaci samych głośniczków, które wkładamy do ucha.
Mowa tu o słuchawkach RIVERSONG Air X2,które zaskakują swoim rozmiarem. Koniec z zaplątanymi kablami czy naderwanymi wtyczkami mini-jack.

Te malutkie słuchawki możecie mieć już od $9.99, a to tylko ok 40 zł! Kiedy promocja się skończy słuchawki będą kosztować $19.99 co i tak jest genialną ceną za ten produkt.

Producent deklaruje, że czas pracy na słuchawkach to 12 godzin ciągłego odtwarzania muzyki. To chyba najlepszy wynik jaki otrzymano w tak małych słuchawkach.

W testowanych przez nas dużo droższych bezprzewodowych słuchawkach Meizu EP51 czas pracy na słuchawkach był jednym z ich głównych problemów. W testowanym przez nas egzemplarzu słuchawki nie wytrzymywały nawet jednego dnia mimo, że były naładowane do pełna.

Na stronie promocyjnej znajdziecie również słuchawki nauszne jeżeli takie właśnie preferujecie.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.
Zobacz także
Komentarze