Podobnie jak fidget-spinery, każdy kocha wibratory. W rzeczywistości, ręczne urządzenia wibracyjne są tak popularne, że niektórzy ludzie kupują najnowszą zabawkę tylko po to, aby używać jej jako masażera mięśni.

I chociaż osobiście uważam, że ci ludzie tracą na najlepszej części, to idzie udowodnić, że dzisiejsze najwyższej klasy wibratory mogą być strzałem w dziesiątkę.

Kiedyś to była inna historia. Wibrator Twojej babci szumiał tak głośno, że słyszeli go sąsiedzi. Na dodatek był tak duży jak Range Rover i miał kształt kubańskiej rakiety.

Nie było w nim nic seksownego, co prawdopodobnie wyjaśnia, dlaczego tak wiele osób trzymało go w ukryciu.

W dzisiejszych czasach, dzięki Bogu, to tabu zostało bezapelacyjnie zniesione.

Wibratory, będące tematem niezliczonych produkcji mediów głównego nurtu i prezentowane w licznych programach typu talk show poświęconych zdrowiu, można znaleźć w sypialniach prawie połowy światowej populacji. Więcej ludzi posiada teraz wibratory niż kiedykolwiek wcześniej.

Popularność wibratorów musi mieć coś wspólnego z rewolucją seksualną, ale sama liczba opcji i funkcji dostępnych w dzisiejszych czasach musi odgrywać dużą rolę.

Ranking TOP 3 Najlepsze Wibratory Dla Kobiet

Czy zdajecie sobie sprawę, jak trudno było mi zawęzić listę najlepszych wibratorów do zaledwie trzech? Wy ludzie na pewno dużo ode mnie wymagacie, ale nie mam nic przeciwko.

Dostałam do przetestowania prawie każdy wibrator na planecie i za to jestem wdzięczna. Jeśli chodzi o was, poniższe porady i zalecenia będą musiały wystarczyć:

 

1. Najlepszy do podwójnej stymulacji: Lelo Soraya 2

Lelo Soraya 2

★★★★★
Admitad.com
aktualizacja 14 lipca 2024 15:57

Gotowy, by przejść do sedna i przestać się wygłupiać?

LELO Insignia Soraya 2 może w tym wszystkim pomóc. Nie tylko oferuje ekskluzywny kształt, który celuje jednocześnie w łechtaczkę i punkt g, ale także oferuje pełniejszy kształt, aby zapewnić maksymalny kontakt we wszystkich najważniejszych punktach.

Zaokrąglona główka zapewnia wygodniejsze wkładanie i wyjmowanie, a poziom elastyczności jest praktycznie niespotykany w kategorii wibratorów dla kobiet.

Z pięcioma wspaniałymi calami długości do włożenia i 4,25 cala obwodu, to prawdziwe w dotyku wibrujące dildo wyciąga orgazm z głębi duszy.

Oferuje 12 indywidualnie regulowanych ustawień przyjemności dla całkowicie spersonalizowanych doświadczeń, a po pełnym naładowaniu otrzymujesz ponad cztery godziny nieprzerwanej zabawy.

Jedwabiście gładka silikonowa obudowa współpracuje z każdym lubrykantem na bazie wody w Twojej kolekcji, a dodatkowo przy zakupie otrzymujesz rekordową 10-letnią kartę gwarancyjną producenta.

Zalety
  • Otrzymujesz próbkę osobistego środka nawilżającego i satynową torbę do przechowywania, która może być również prezentem.
Wady
  • Jest to jeden z najdroższych wibratorów dla kobiet na rynku w tej chwili.

 

2. Najbardziej szalony: Fifty Shades Of Grey wibrator króliczek

Fifty Shades Of Grey wibrator króliczek

★★★★★
Admitad.com
aktualizacja 14 lipca 2024 15:57

Istnieje element separacji, gdy używasz seks-zabawki, aby osiągnąć orgazm, więc urządzenia, które skupiają się na realizmie, są dużą gratką. Wibrator królika Fifty Shades of Grey  został zaprojektowany z myślą o tym.

Nie tylko ma wygląd przypominający królika, ale także posiada mięsisty materiał, który wsuwa się i wysuwa z pochwy z gładką, zmysłową precyzją. A dzięki idealnie umieszczonym króliczym uszom w pobliżu środka, twoja łechtaczka również nie przegapi żadnego uderzenia.

GG to luksusowa zabawka seksualna dla kobiet, to po pierwsze. Po drugie, możesz kontrolować 12 różnych wibracji w trzonie lub 3 w uszach razem lub osobno, aby uzyskać bardziej spersonalizowaną grę.

Tymczasem wbudowany interfejs przyciskowy w dolnej części urządzenia ułatwia przewijanie ustawień, dopóki nie znajdziesz odpowiedniego. Ma wodoodporną konstrukcję i jest ładowany również za pomocą kabla USB, co oznacza, że nie potrzebujesz baterii, aby dobrze się bawić z tym jednym.

Zalety
  • Posiada funkcję podróży w celu blokady przed niechcianym włączeniem.
Wady
  • Nie posiada Bluetooth lub aplikacji do kontroli na odległość.

 

3. Najlepszy do sesji na odległość: Lovense Lush 3 Wibrujące jajko 

Lovense Lush 3 Wibrujące jajko

★★★★★
Admitad.com
aktualizacja 14 lipca 2024 15:57

To kolejne cudo stworzone przez wieloletnich mistrzów seks-zabawek, Lovense. Jest to jajeczko do noszenia, które stymuluje kilka miejsc jednocześnie dla pełnego doświadczenia, które jest wyśmienicie dyskretne.

Pokryte bezpiecznym dla skóry silikonem i wyposażone w 7 wbudowanych trybów przyjemności, urządzenie to pozwala również użytkownikom podłączyć się do darmowej, możliwej do pobrania aplikacji na smartfony, aby uzyskać nieograniczone możliwości zabawy.

A ponieważ został stworzony z myślą o miłości na odległość, działa przez ponad 5 pełnych godzin, nawet jeśli twój partner jest daleko.

To nawet nie jest najlepsza część. Wystarczy zsynchronizować się z Bluetooth, aby kontrolować wzajemne przyjemności z drugiego końca miasta. Delikatny kształt łezki, z lekko bulwiastą główką i zaokrąglonymi krawędziami, sprawia, że wkładanie jest szybkie i wygodne.

Dodatkowo, zginany korpus oznacza, że możesz go nosić przez wiele godzin bez niczyjej wiedzy.

Naładuj go za pomocą kabla USB, by móc cieszyć się seksownymi sesjami bez względu na to, gdzie masz ochotę, nawet jeśli jest to prysznic.

Zalety
  • Oferuje prosty interfejs, który jest łatwy do opanowania niezależnie od poziomu doświadczenia.
Wady
  • Bez połączenia Bluetooth i aplikacji, wbudowane ustawienia nie są wystarczające.

 

Wibratory dla kobiet FAQs

P: Jak mam prawidłowo czyścić wibrator?

O: Czyszczenie swoich zabawek jest zazwyczaj łatwe, ale należy przeczytać instrukcję obsługi dla bardziej szczegółowych instrukcji. Ogólnie rzecz biorąc, wystarczy opłukać zewnętrzną część zabawki ciepłą, wodą przed zastosowaniem nieściernego, hipoalergicznego mydła lub specjalnego roztworu czyszczącego. Spróbuj dotrzeć do wszystkich zakamarków, jeśli możesz, a następnie pozostaw urządzenie w dobrze wentylowanym miejscu do wyschnięcia.

Aby uzyskać najlepsze rezultaty, wykonuj te czynności przed i po zabawie zabawkami, ponieważ na powierzchni mogą gromadzić się bakterie unoszące się w powietrzu i zanieczyszczenia środowiskowe w tym kurz.

P: Jaki jest najlepszy sposób przechowywania damskiego wibratora?

O: Przechowywanie swoich rzeczy jest dość łatwe. Niektóre urządzenia są nawet dostarczane z własnymi pojemnikami do przechowywania lub są zaprojektowane jako samodzielne urządzenia. Jak zawsze, przeczytaj instrukcję obsługi, aby uzyskać bardziej szczegółowe instrukcje.

Ogólnie rzecz biorąc, staraj się przechowywać swoje zabawki w czystych, suchych miejscach o kontrolowanej temperaturze. Nigdy nie umieszczaj wibratorów w miejscach narażonych na działanie ekstremalnie gorących/zimnych czynników i nie wystawiaj ich na bezpośrednie działanie promieni słonecznych.

Aby uzyskać najlepsze rezultaty, przykryj wkładane części i opłucz je przed rozpoczęciem zabawy.

P: Jakiego typu lubrykantu powinnam używać?

O: Rodzaj lubrykantu, którego używasz, zależy od rodzaju rzeczy, które chcesz robić. Na przykład penetracja analna może wymagać specjalnego lubrykantu, aby chronić wrażliwe gruczoły. Lubrykant do pochwy może wymagać składników odżywiających skórę i/lub równoważących pH dla niektórych.

Tak czy inaczej, najlepiej jest trzymać się rozwiązania na bazie wody, chyba że producent lub Twój ginekolog zaleci inaczej. Lubrykanty na bazie wody są trwałe i mogą pomóc w ochronie skóry.

Ponadto są one prawie zawsze kompatybilne z zabawkami seksualnymi (nawet tymi wykonanymi z wysokiej klasy materiałów).

P: Czy można podgrzać lub schłodzić wibrator?

O: Możesz grać z zewnętrzną temperaturą swojego urządzenia w zależności od tego, jak jest wykonane.

Zazwyczaj proces ten polega na uruchomieniu zabawki pod gorącą/zimną wodą, aż do osiągnięcia pożądanej temperatury. Zabawki metalowe i urządzenia z elementami elektronicznymi wymagają jednak zazwyczaj bardziej kreatywnych środków. A w niektórych przypadkach nie jest to nawet możliwe.

Jak zawsze, sprawdź instrukcję obsługi właściciela, aby uzyskać bardziej szczegółowe informacje na temat tego, co można, a czego nie można zrobić.

P: Co się stanie, jeśli się zranię lub moja zabawka się zepsuje?

O: Jeśli zranisz się podczas masturbacji z zabawką, zatrzymaj się natychmiast i oceń sytuację. Określ, czy potrzebujesz pomocy medycznej, czy nie, i nie bój się odwiedzić pogotowie, jeśli sprawy wyglądają/wydają się poważne. Aby uniknąć wypadków i urazów, zawsze przeczytaj instrukcję obsługi przed rozpoczęciem. W instrukcji obsługi można czasem znaleźć informacje o gwarancji producenta.

Jeśli tak, pamiętaj, aby zarejestrować urządzenie w ciągu 30 dni od daty zakupu, aby zabezpieczyć się przed usterkami fabrycznymi, które zmniejszą Twoją przyjemność.

P: Jak zarejestrować gwarancję producenta?

O: Instrukcje dotyczące sposobu rejestracji gwarancji producenta dla twojego urządzenia powinny być wymienione w instrukcji obsługi. Sprawdź najpierw przednią i tylną stronę.

Jeśli nie możesz jej tam znaleźć, poszukaj dodatkowych karteczek w pudełku lub skontaktuj się bezpośrednio z producentem. Ich dane kontaktowe znajdziesz na stronie internetowej lub pytając sprzedawcę, przez którego kupiłeś urządzenie.

Pamiętaj jednak, że nie wszystkie zabawki seksualne dla kobiet są objęte gwarancją.