Najnowsza promocja z kodami rabatowymi na telefony i elektronikę

Swipe Every Bargain

Kolejna specjalnie przygotowana strona promocyjna, na której znajdziecie produkty z praktycznie każdej kategorii przecenione nawet o 70%.

Wszystkie produkty zostały pogrupowane na stronie z wyprzedażami i kodami promocyjnymi o nazwie Swipe Every Bargain up to 70% OFF.

Ciekawą propozycją jaką możecie tam znaleźć może być np. inteligentna 
opaska Y2 Plus Smart Bluetooth Wristband, którą można kupić już za niespełna 10 dolarów.

Y2-Plus-Smart-Bluetooth-Wristband

Monitoruje ona wasze zdrowie po przez dzienne zliczanie przebytych ilości kroków, potrafi również mierzyć tętno i wyświetlać na opasce lub aplikacji. Posiada wbudowany budzik z wibracjami, wyświetla powiadomienia z telefonu oraz oczywiście datę i czas. To tania alternatywa dla Xiaomi Mi Band 2, której cena oscyluje w okolicach prawie 20 dolarów.

Znajdziecie tu też najnowszą kamerę od Xiaomi Mijia 4K, którą opisywaliśmy już na naszym blogu. Wkrótce pojawi się jej pełna recenzja, jednak zaznaczamy już teraz, że kamera jest warta uwagi ze względu na dobrą cenę oraz jakość nagrywania 4K przy 30 klatkach na sekundę. xiomi-mija-mini-4k

Gearbest na tej stronie przecenia również wiele innych produktów, jak telefony słuchawki, kamery sportowe i wideorejestratory, akcesoria komputerowe i gamingowe, drony oraz wiele, wiele więcej. Sprawdź sam, a możesz właśnie trafisz na świetną cenę swojego ulubionego produktu

Zobacz stronę promocyjną Swipe Every Bargain up to 70% OFF

Zobacz także
Komentarze