Streszczenie artykułu.

  • Gjallarhorn Blaster zyskuje realny odpowiednik w stylu Nerf.
  • Wyrzutnia rakiet Nerf jest repliką w skali 1:1 broni w grze.
  • Gracze będą musieli ukończyć specjalne zadanie, aby zdobyć broń w grze.

Minęło trochę czasu, odkąd Nerf zrobił coś fascynującego, a teraz, dla tych fanów Destiny 2, firma otwiera zamówienia przedpremierowe na Nerf LMTD Destiny Gjallarhorn Blaster.

Chociaż skategoryzowane jako zabawki dla dzieci, nie ma przeszkód, aby dorośli lub dorośli sprawdzili niektóre z najnowszych pistoletów Nerf, aby ponownie przeżyć nostalgię. Podobnie jak LEGO, Nerf jest klasyczną zabawką, która była częścią dorastania wielu dorosłych.

Powodem, dla którego ta wiadomość jest tak niesamowita jest to, że jest ona skierowana nie tylko do fanów Nerf, ale także do fanów Destiny 2. Bungie twierdzi, że Nerf został zaprojektowany w doskonałej skali 1:1 i zawiera nawet rzeźby, które mają imitować prawdziwe rzeczy.

 

Gracze muszą ukończyć specjalne zadanie, aby kupić broń w grze

Ciekawostką jest to, że gracze będą musieli najpierw wykonać zadanie w grze przed 7 lipca. W prawdziwym życiu jednak, zamówienia przedpremierowe są już otwarte dla graczy, aby kupić pistolet Nerf do zabawy.

Wykorzystanie popularnych broni lub postaci z gier, jak np. wskrzeszenie przez Bandai Tamagotchi z edycją Spy x Family, nie jest niczym nowym. Interesujące jest jednak to, że broń nie jest czymś, co gracze mogą zdobyć od razu w grze, ponieważ muszą wykonać zadanie, aby ją zdobyć.

Dla graczy oryginalnego Destiny, broń była określana jako “jedna z najbardziej obezwładnionych broni w historii”. Filmik przedstawiający szczegóły Nerfa został umieszczony przez Bungie na YouTube i pokazuje jak wygląda wyrzutnia rakiet, długa na 4 stopy, kiedy się ją nosi.

 

Pomimo otwarcia pre-orderów, kupujący nie będą mogli zobaczyć wyrzutni rakiet tak szybko. Nerf LMTD Destiny Gjallarhorn Blaster zostanie wysłany w pierwszym kwartale 2023 roku.

Wyrzutnia rakiet ma wyjść z własnym ekskluzywnym emblematem “A Distant Howl” oraz egzotycznym ornamentem “Gjallarfoam” dla Destiny 2. Wierna replika broni w grze pomaga graczom poczuć, jak Gjallarhorn Blaster czuje się w prawdziwym życiu.