Po raz kolejny, tym razem na swoje 13 urodziny Banggood szykuje wiele niespodzianek.

Banggood koncentruje się na ulepszaniu swojej firmy już od 2006 roku. Mija kolejny rok i sklep obchodzi swoje kolejne urodziny, na które przygotował kilka świetnych niespodzianek. Po pierwsze, firmy partnerskie Banggood, takie jak BlitzWolf, Bakeey, Digoo, Eachine i Geekcreit z okazji rosnącej popularności dołączą do siebie, aby kompleksowo podnieść jakość swoich produktów oraz polepszyć swój wizerunek

Na przykład Eachine, która jest jedną z największych marek partnerskich Banggood, preferowaną przez 860 000 użytkowników na świecie, przejmie inicjatywę w zakresie aktualizacji usługi przed sprzedażowej oraz serwisu posprzedażowego, aby zaoferować Ci znacznie bardziej profesjonalną obsługę.


Banggood 13th anniversary rozpocznie się 27 sierpnia i potrwa do 18 września


Już wkrótce wszystkie strony partnerskie Banggood zostaną zaktualizowane o dodatkowe produkty, nowowści, ale także i odpowiednie informacje na temat sprzedaży i supportu. Co więcej, rabaty i kupony dla tych marek zostaną ustawione na najwyższym poziomie, abyś mógł cieszyć się jeszcze tańszymi zakupami, a dodatkowo teraz większą wagę przywiązywać będą do opakowania swoich produktów, aby mieć pewność, że poza atrakcyjnym wyglądem będzie on zawsze dostarczony bez szkód wynikłych w wyniku transportu.

Zmiana wyglądu strony i aplikacji

Na nadchodzącą 13 rocznicę Banggood wszystkie ustawienia i wygląd witryny Banggood.com oraz aplikacji mobilnej zostaną zaktualizowane, aby zapewnić ci jak najlepsze i jak najprostsze zakupy.  Aplikacji Banggood zmieni tradycyjny wygląd interfejsu użytkownika, dodając nowe elementy dotyczące Banggood 13th Anniversary Sale. Cała grafika, przyciski, nawigacja, typografia i kolory zostaną zaktualizowane do najnowszej wersji, dzięki czemu idealnie dopasują się stylem do tego święta i zapewniają najlepsze wrażenia podczas zakupów online pod względem wizualnym.

Banggood 13th Anniversary Sale

Jednym z wydarzeń będzie gra premiowa o nazwie „Team and Win: Share 10000 $ bonuss”. W tej grze użytkownicy mogą zaprosić swoich znajomych do dołączenia do zespołu, aby wygrać bonusy. Im więcej osób dołączy do twojego zespołu, tym więcej możesz wygrać. Najlepsza dużyna może zgarnąć nawet $5000. Oprócz tego znajdą się korzyści dla nowych użytkowników i wzrosną one do największych w porównaniu z poprzednimi latami. Na starcie nowy użytkownik otrzyma pakiet kuponów o wartości $200 i kilka innych upustów.

Zostaną przygotowane specjalne kupony, rabaty oraz oferty „flash deals” dla najlepiej sprzedających się produktów w sklepie, nie wspominając o tym, że możesz będziesz miał okazję kupić smartfon za jedyne 1 centa!

Zobacz także
Komentarze