Banggood z okazji święta 11 listopada po raz kolejny organizuje ogromną wyprzedaż swoich produktów. W tym roku festiwal zakupów z tej okazji potrwa tylko 48 godzin, czyli od 10 do 12 listopada do godziny 16:00 (UTC+8).

Do zdobycia będą miliony kuponów i rabatów sięgających nawet 70%, a wyprzedaż obejmie dosłownie wszystkie kategorie produktów.

Podczas 11.11 Global Shopping Festival sklep uruchomi pierwszą w historii oficjalną listę produktów rekomendowanych. Bazować będzie ona na analizie danych zachowań ponad 66 milionowej grupy użytkowników i obejmować będzie dziesiątki różnych wskaźników takich jak historyczna sprzedaż produktów, ich recenzje oraz np. popularność marki. Pozwoli to na dopasowanie rekomendacji dla każdego klienta tego sklepu.

„Banggood oferuje ponad milion produktów w 30 kategoriach. Oznacza to, że nasi klienci mają ogromny wybór, a asortyment jest bardzo różnorodny więc znalezienie produktu dokładnie odpowiadającego ich potrzebom wymaga sporo czasu i wysiłku. W Banggood, podstawa naszej działalności polega na zapewnieniu klientom jak najlepszych wrażeń z użytkowania. Uważamy, że nasza lista oficjalnych zaleceń uwzględnia różnorodne aspekty, które użytkownicy uwzględniają przy zakupie produktu i upraszcza proces podejmowania decyzji”

powiedział Qin Peng, szef firmy Banggood Specjalista ds. Doświadczeń użytkowników.

Oprócz rekomendacji produktów, Banggood dba również o wsparcie językowe na swojej stronie internetowej dla klientów z całego świata. Wielojęzyczne wsparcie na swojej stronie oraz w aplikacji, pozwala na znacznie łatwiejsze przeglądanie i wyszukiwanie produktów, czytanie ich recenzji oraz składanie zamówień w ojczystym języku każdego odwiedzającego. Po zalogowaniu użytkownicy są proszeni o wybranie kraju lub regionu i preferowanego języka. Preferencje te można w każdej chwili zmienić w ustawieniach konta.

Z okazji wyprzedaży 11.11 na stronach sklepu pojawi się specjalna transmisja na żywo, która również zaoferuje możliwość wygrania specjalnych nagród oraz niezliczonej ilości kuponów rabatowych. Już 28 października ogłoszona zostanie lista celebrytów i produkty, które będą prezentowane w transmisji na żywo. W tym czasie klienci będą mogli również pobrać ekskluzywne kupony, które wykorzystają później w aplikacji Banggood.

Już 28 października Banggood opublikuje więcej informacji na temat 11.11 Global Shopping Festival i ofert, które będą dostępne, a także informacje o wydarzeniach Banggood Live. Wszystkie produkty będą dostępne w najlepszej cenie przez 48 godzin od 16:00 (UTC + 8) 10 listopada do 16:00 (UTC + 8) 12 listopada. Odwiedźcie oficjalne konta społecznościowe Banggood, aby uzyskać najnowsze aktualizacje na ten temat