Chcesz się bardziej skupić na swojej pracy bez denerwującego Cię psa? Wtedy to inteligentne rozwiązanie może być warte spojrzenia. Bujak, karmnik i aplikacja mobilna w jednym, PupPod daje właścicielom psów wszechstronne rozwiązanie, aby nauczyć swojego zwierzaka nowych sztuczek, zachowując się w tym samym czasie.

Spójrzmy na funkcje, które te gadżety mają do zaoferowania i to może stać się Twoja długoterminowa inwestycja dla szkolenia tych rowdy szczeniąt, aby stać się zaufanym i posłusznym towarzyszem.

The Rocker: Zabawka logiczna, która zajmie Twojego psa

Rocker działa jak inteligentna zabawka dla Twojego psa. Przetestuj zdolności umysłowe swojego psa za pomocą oprogramowania i czujników. Podczas gdy Ty jesteś zajęty pracą, Twój pies może się bawić rozwiązywaniem zagadek.

Ta zabawka logiczna jest również przeznaczona dla psów głuchych i wrażliwych na hałas. Możesz ustawić ją na same światła lub odtwarzanie dźwięków, na które pies będzie reagował podczas zabawy. Może nawet odtwarzać dźwięki droidów z Gwiezdnych Wojen, takich jak R2D2 i BB-8, które można skonfigurować za pomocą aplikacji.

Karmnik nagradza psa za dobrze wykonaną pracę

PupPod jest również wyposażony w automatyczny podajnik, który możesz postawić na stole lub zamontować na ścianie. Zarówno bujak, jak i podajnik są połączone w aplikacji mobilnej, która śledzi postępy w grze Twojego psa. Za każdym razem, gdy Twój pupil wykona zadanie z bujaka, podajnik automatycznie wyda smakołyki jako zachętę.

Śledź osiągnięcia swojego psa za pomocą aplikacji mobilnej

To, co jest niesamowite w tym zestawie PupPod, to jego aspekt gamifikacji, dzięki któremu Twoje psy mogą zbierać odznaki za każdym razem, gdy wykonają zagadki, a Ty możesz pochwalić się nimi w mediach społecznościowych.

Zarówno Rocker, jak i Feeder są również połączone za pomocą aplikacji mobilnej i możesz śledzić zużycie baterii Feeder, która może trwać prawie rok. W tym filmie na YouTube przedstawionym przez dyrektora generalnego PupPod, Erick Eidus, powiedział, że zabawka nadal ma 71% żywotności baterii po tym, jak jego zwierzę stale grało w nią przez trzy i pół miesiąca.

Jeśli chodzi o gry logiczne, można ustawić poziom plus losowy odstęp między dźwiękami, jeśli chcesz dać psu wyzwanie, zanim dostanie swoje smakołyki. Właściciele psów mogą kupić PupPod za jedyne 199 dolarów, które pochodzi z 45-dniowej próby i gwarancji zwrotu pieniędzy z roczną gwarancją.

Czas na szkolenie swoich psów inteligentny sposób, podczas gdy ty skupić się w pracy i ostatecznie pokazać swoje osiągnięcia psa do swoich przyjaciół.