Z najlepszymi słuchawkami gamingowymi do 300 zł, będziesz cieszyć się jakością dźwięku, krystalicznie czystym wokalem i innymi niesamowitymi funkcjami, które mogą przenieść doświadczenie w grach na wyższy poziom. Jednak znalezienie idealnego zestawu słuchawkowego do gier, który jest tani, nie zawsze jest łatwe. Na szczęście dla graczy, coraz popularniejsze jest, że marki tworzą niedrogie zestawy słuchawkowe do gier wysokiej jakości.

Nie ma nic lepszego niż nowe słuchawki gamingowe, aby w końcu zakończyć swoją grę marzeń, dodając to satysfakcjonujące poczucie immersji do całego doświadczenia. Jedynym problemem jest to, że większość zestawów słuchawkowych jest ukierunkowane na gry wideo i mają tendencję do wysokiej ceny. Ale to nie znaczy, że nie istnieją zestawy słuchawkowe o wysokiej jakości, które można kupić do 300zł.

TL; DR: Najlepsze słuchawki gamingowe do 300zł:

Nasz zespół zebrał listę najlepszych zestawów słuchawkowych do gier do 300 zł (niektóre zestawy mogą nieznacznie wykraczać poza górną granicę), które naszym zdaniem będą zaspokajać twoje fantazje. Nie masz wystarczająco dużo czasu, aby przejść przez całą listę? Wystarczy kliknąć dowolny z poniższych linków i to zabierze Cię prosto do zestawu słuchawkowego, który chcesz:

Najlepsze słuchawki gamingowe do 300zł Ranking :

  • Najlepszy zestaw: SteelSeries Arctis 1
  • Najlepsze dla większości osób: Razer BlackShark V2 X
  • Najlepsze dla dźwięku przestrzennego: Corsair HS45
  • Najlepsze bezprzewodowe: Logitech G533
  • Najbardziej wszechstronne: SteelSeries Arctis 3

 

1. SteelSeries Arctis 1 

Steelseries Arctis 1

★★★★★
229,00
aktualizacja 24 maja 2024 21:32

SteelSeries Arctis 1 pozostaje doskonałym zestawem słuchawkowym do gier nawet na dzisiejsze standardy i jednocześnie jest najtańszy z grupy.

Jeśli myślałeś, że kupując drogie słuchawki gamingowe, pomyśl jeszcze raz. Arctis 1 jest nie tylko bardzo tani w porównaniu do większości gamingowych zestawów słuchawkowych na rynku, ale również oferuje fantastyczną jakość dźwięku z intensywnym basem, który jest znacznie powyżej jego ceny.

Ponadto, jest wyposażony w niezwykły mikrofon, który przechwytuje twój głos naturalnie i w sposób szczegółowy. Potrafi on skutecznie odizolować odgłosy otoczenia, zapewniając tym samym wysoką jakość dźwięku. Dodatkowo, mikrofon jest odłączany, więc zawsze możesz go zdjąć podczas słuchania ulubionych utworów.

Lekka, ale wygodna konstrukcja i niskoprofilowy design zestawu słuchawkowego są idealne dla graczy, którzy wolą bardziej subtelnie wyglądające słuchawki, które nie krzyczą “gracz” i mogą być używane publicznie bez wyglądania śmiesznie.

Jeśli chodzi o trwałość, Arctis 1 posiada wzmocniony stalą pałąk, więc nie spodziewaj się, że się złamie. Jest również ładnie wyściełany, aby zapewnić Ci poziom komfortu, którego potrzebujesz podczas gry przez długie godziny.

Aby było jeszcze lepiej, ten przewodowy zestaw słuchawkowy jest kompatybilny z wieloma systemami do gier. Może pracować na PS4, PS5, Xbox i może być również używany do gier PC. To urządzenie peryferyjne zapewni wysokiej jakości dźwięk we wszystkich scenariuszach, umożliwiając wciągające doświadczenie w grach.

Jeśli masz ograniczony budżet, SteelSeries Arctis 1 jest jednym z najlepszych przewodowych zestawów słuchawkowych do gier, które można kupić. Jak widać, oferuje on wspaniałe funkcje i jest równie trwały, dzięki czemu stanowi świetny wybór dla wszystkich graczy.

2. Razer BlackShark V2 X

Razer Blackshark V2 X

★★★★★
197,99
aktualizacja 24 maja 2024 21:32

Razer jest znany z wysokiej jakości zestawów słuchawkowych, z których kilka kosztuje rękę i nogę. Ale to nie znaczy, że nie robią przystępnych modeli zestawów słuchawkowych. Ich Razer BlackShark V2 X jest zasadniczo przewodową, rozwodnioną wersją niezwykle popularnego BlackShark V2, ale udaje się zachować większość jego najlepszych cech nienaruszonych.

BlackShark V2 X oferuje charakterystyczną dla Razera jakość dźwięku, która jest ciężka na basie i dokładna na średnich tonach, zapewniając Ci krystalicznie czysty wokal i dudniące w uszach sekwencje akcji. Co więcej, posiada on 50mm przetworniki, które zostały zaprojektowane tak, aby zwiększyć Twoje doświadczenie w grze.

Jak na budżetowy zestaw słuchawkowy, BlackShark V2 X może pochwalić się zaskakująco dokładnym dźwiękiem przestrzennym 7.1, który jest cudownie klimatyczny podczas gry. Jego niski design jest mile widzianym odejściem od często głośnej estetyki Razera i prawdopodobnie będzie pasował do gustu ludzi, którzy lubią mniej on-the-nose zestawy słuchawkowe do gier.

Do zestawu dołączony jest wysokiej klasy mikrofon kardioidalny, który zapewnia lepsze zbieranie głosu. Mikrofon jest zginany, więc można go dostosować do swoich potrzeb. Ważąc mniej niż 300g, jest to jeden z najlżejszych zestawów słuchawkowych, które możesz dodać do swojego zestawu gamingowego.

Pozwoli Ci to na pozostanie w grze przez dłuższy czas bez odczuwania zmęczenia. Ale to nie wszystko; nauszniki są wyposażone w oddychające poduszki, aby zapewnić Ci komfortowe wrażenia podczas gry. Dzięki temu Twoje uszy nie będą się pocić nawet po kilku godzinach noszenia słuchawek.

BlackShark V2 X oferuje pasywne tłumienie hałasu, dzięki czemu możesz skupić się na grze. I podobnie jak SteelSeries Arctis 1, wykorzystuje 3,5-milimetrowe gniazdo audio, co oznacza, że może działać na wszystkich głównych systemach do gier. Możesz je nawet podłączyć do swojego tabletu lub smartfona.

3. Corsair HS70

Corsair HS70

★★★★★
724,20
aktualizacja 24 maja 2024 21:32

Nie chcesz opróżnić swojego portfela na drogiej parze zestawów słuchawkowych? Cóż, Corsair HS70 może być tylko prawo zestaw słuchawkowy do gier dla Ciebie.

Jako kontynuacja ukochanego HS-60, ten zestaw słuchawkowy ma wszystkie funkcje, które uczyniły oryginał tak wielki minus pesky kabel. Jego wyjątkowo dobrze wyważony projekt dźwięku oferuje potężne basy, precyzyjne średnie i doskonałe wysokie tony, które łączą się bezproblemowo, aby zapewnić wspaniałe wrażenia z gry, niezależnie od gatunku.

Jak wszystkie zestawy słuchawkowe do gier w swojej klasie, HS70 wykorzystuje technologię dźwięku przestrzennego 7.1, która oferuje dość dokładny dźwięk pozycyjny i szerszą scenę dźwiękową. Cecha, która jest dość rzadka dla bezprzewodowego zestawu słuchawkowego w tym przedziale cenowym.

Niestandardowo dostrojone neodymowe przetworniki na tym zestawie słuchawkowym do gier zapewnią krystalicznie czysty dźwięk we wszystkich scenariuszach gier. Dodatkowo posiada on wysokiej klasy mikrofon jednokierunkowy, który skutecznie przechwytuje mowę w czasie rzeczywistym.

I jak większość zestawów słuchawkowych do gier o podobnej konstrukcji, mikrofon na tym urządzeniu peryferyjnym ma właściwości redukujące szumy, więc nie będziesz musiał się martwić o hałasy w tle.

Dla wygody użytkownika producent umieścił przycisk wyciszenia i pokrętło regulacji głośności na jednej z nausznic, aby zapewnić Ci szybki dostęp. W ten sposób możesz błyskawicznie wyłączyć mikrofon lub dostosować głośność. Wskaźnik LED wyciszenia poinformuje Cię, czy mikrofon jest wyciszony czy aktywny.

Dodatkowo, nauszniki są w pełni regulowane i posiadają poduszki z pianki pamięciowej dla maksymalnego komfortu. Dołączony klucz USB jest kompatybilny z systemami gier PS4 i PC. Oferuje on połączenie bezprzewodowe o niskim opóźnieniu, więc dźwięk nie będzie lagował podczas rozgrywki.

Rama tego zestawu słuchawkowego jest częściowo wykonana z aluminium, aby zwiększyć trwałość. Solidna, wygodna i stylowa konstrukcja, która jest zabawna, ale nie przesadzona.

O ile nie grasz na konsoli Xbox (która jest niekompatybilna z Corsair HS70 ze względu na bezprzewodowy klucz USB), istnieje niewielki powód, aby nie podawać tego bezprzewodowego zestawu słuchawkowego do gier bliżej.

4. Logitech G533

Logitech G533

★★★★★
317,00
aktualizacja 24 maja 2024 21:32

Jeśli Corsair HS70 wygląd są trochę zbyt głośne dla preferencji lub wolisz odebrać bezprzewodowy zestaw słuchawkowy do gier, który pochodzi z lepszego wsparcia oprogramowania, Logitech G533 Wireless Gaming Headset sprawia, że dla niesamowitej alternatywy.

Siedząc na podobnym tagu ceny jak produkt, który właśnie spojrzał na, ten zestaw słuchawkowy jest jednym z najlepszych opcji, które można rozważyć zakup. Jego spektakularna jakość dźwięku, który jest wysoce konfigurowalny, co nie jest tak zaskakujące, biorąc pod uwagę, że jest to zestaw słuchawkowy Logitech.

Wyposażony w 40 mm sterowniki, ten zestaw słuchawkowy do gier pozwala na bezstratne przesyłanie dźwięku, zapewniając tym samym wyraźny dźwięk. Dołączony mikrofon jest równie niezawodny, więc możesz być pewien, że zostaniesz usłyszany.

Podobnie jak zestaw słuchawkowy tuż przed nim, to urządzenie peryferyjne pochodzi z akumulatorem Li-ion, który oferuje przedłużoną rozgrywkę. G533 ma subtelną, ale elegancką konstrukcję, która jest równie wygodna, co wytrzymała.

Poza tym, jego oprogramowanie Logitech G Hub oferuje mnóstwo dodatkowych funkcji, takich jak doskonały korektor graficzny, mapowanie sterowania dla jednego z przycisków oraz dogłębne dostosowanie dźwięku przestrzennego.

A fakt, że jest bezprzewodowy sprawia, że jeszcze bardziej wygodne, ponieważ będziesz w stanie poruszać się swobodnie bez ograniczania przez kable. Ten zestaw słuchawkowy do gier nie waży wiele, ale nie jest tak lekki w porównaniu z Razer BlackShark V2 X. Mimo to nie będzie Cię obciążać podczas gry.

Ponieważ mikrofon jest chowany, można go wyregulować z drogi, gdy nie jest używany. Jeśli chcesz niedrogi bezprzewodowy zestaw słuchawkowy do gier, który jest na swoim pierwszym miejscu na PC, ale działa świetnie z konsolami, Logitech G533 jest sposobem, aby przejść.

5. SteelSeries Arctis 3

SteelSeries Arctis 3

★★★★★
299,99
aktualizacja 24 maja 2024 21:32

SteelSeries Arctis 3 może nie być najtańszym wpisem na naszej liście, ale wciąż jest zadziwiająco przystępny jak na to, co ma do zaoferowania. Niezależnie od tego, czy Twoje preferencje dotyczące gier skłaniają się ku Xbox, smartfonowi, Playstation lub PC, ten facet jest warty spojrzenia.

Oferuje on elastyczne opcje łączności, które całkiem sporo pozwalają na podłączenie zestawu słuchawkowego do wszystkiego, co ma gniazdo słuchawkowe. Podobnie jak Corsair HS70 Pro, ma bezprzewodowy zasięg 12 metrów. Ponadto jego adapter bezprzewodowy ma przełącznik, który przełącza się między Xbox i USB, co oznacza, że będziesz mógł go używać z konsolami Microsoftu.

Dzięki umieszczonym na uchu elementom sterującym będziesz mógł szybko dostosować głośność. Dodatkowo, oddychające poduszki nauszników zapewnią chłód i wygodę Twoim uszom przez cały okres gry.

Pałąk został zaprojektowany w taki sposób, że może przylegać do głowy bez wywierania nacisku na określone punkty. Ponadto, zapewnia równomierne rozłożenie ciężaru zestawu słuchawkowego, aby zwiększyć komfort użytkownika. Dwukierunkowy mikrofon ClearCast zapewnia studyjną jakość dźwięku, jednocześnie tłumiąc szumy otoczenia.

Jeśli chodzi o kompatybilność, Arctis 3 może pracować na komputerach Mac, PS4, by wspomnieć tylko o kilku. Urządzenie posiada chowany mikrofon, który możesz schować w razie potrzeby.

Jeśli z jakiegoś powodu nie spodobał ci się SteelSeries Arctis 1, Arctis 3 może zakończyć twoje poszukiwania. A najlepsze jest to, że nie zapłacisz za nią kroci. Wszystko to, uważamy, że jest to jeden z najlepszych all-around bezprzewodowych zestawów słuchawkowych do gier na rynku.

Jak stworzyliśmy listę najlepszych słuchawek gamingowych do 300 zł?

Aby stworzyć listę najlepszych budżetowych zestawów słuchawkowych do gier, spędziliśmy godziny czytając niezależne recenzje klientów w wielu sklepach internetowych. To pozwoliło nam zidentyfikować marki zestawów słuchawkowych preferowane przez graczy z całego świata.

Uwzględniliśmy tylko budżetowe zestawy słuchawkowe do gier od Corsair, SteelSeries, Logitech i Razer, ponieważ są one znane z tworzenia wysokiej jakości urządzeń peryferyjnych do gier. Nasza pierwsza lista produktów miała 9 zestawów słuchawkowych do gier, ale musieliśmy pozbyć się 4, pozostawiając nam 5 najlepszych słuchawek gamingowych do 300zł.

Pięć produktów zostało wybranych w oparciu o izolację dźwięku, jakość mikrofonu, kompatybilność, komfort, łączność i jakość konstrukcji. Następnie uszeregowaliśmy zestawy słuchawkowe do gier w oparciu o to, jak działają one w różnych obszarach.

Gamingowe słuchawki do 300zł: Przewodnik zakupowy

Jak głosi słynne porzekadło, “tanie jest drogie”. Tak samo jak to może być prawdziwe w większości przypadków, istnieją przypadki, w których można nabyć produkt wysokiej jakości po bardzo niskiej cenie. Jeśli chodzi o zakup zestawu słuchawkowego do gier, zawsze należy pamiętać, że cena nie jest równoznaczna z jakością.

Wiele modeli zestawów słuchawkowych do gier jest przecenionych, ale nie są one tak niezawodne. Jak widać z naszego wyboru produktów, większość budżetowych zestawów słuchawkowych do gier ma takie same funkcje jak modele z wyższej półki.

W rzeczywistości niektóre z niedrogich zestawów słuchawkowych do gier, które wybraliśmy dla Ciebie, działają lepiej niż ich drogie odpowiedniki.

Co należy wziąć pod uwagę przy zakupie budżetowych zestawów słuchawkowych do gier
Poniżej znajduje się kilka czynników, które należy rozważyć podczas zakupów budżetowych zestawów słuchawkowych do gier:

Izolacja dźwięku

Jeśli szukasz uzyskać immersyjne doświadczenie gry, należy rozważyć zakup zestawu słuchawkowego do gier z wysokiej jakości earcups, które są dobrze uszczelnione. To nie tylko zapobiega krwawieniu dźwięku, ale również blokuje niepożądany hałas otoczenia.

W związku z tym będziesz słyszał tylko to, co pochodzi z zestawu słuchawkowego, co pozwoli Ci cieszyć się wszystkimi efektami dźwiękowymi.

Jakość mikrofonu

Dobry zestaw słuchawkowy do gier powinien oferować wysokiej jakości dźwięk i wyraźne wokale. Dlatego powinieneś upewnić się, że kupujesz zestaw słuchawkowy z wysokiej klasy mikrofonem.

Aby uzyskać najlepsze wyniki, warto wybrać zestaw słuchawkowy z mikrofonem kardioidalnym. Dodatkowo, mikrofon powinien posiadać funkcję redukcji szumów, aby blokować hałas z otoczenia.

Komfort

Założymy się, że nie chcesz kupić parę zestawów słuchawkowych do gier, które owijają się zbyt ciasno wokół głowy lub jeden, który boli uszy.

W związku z tym należy sprawdzić, czy wszystkie punkty kontaktowe na zestawie słuchawkowym są wyściełane. Również poduszki na nausznikach powinny być oddychające, aby zapobiec gromadzeniu się potu po długich godzinach rozgrywki.

Zalecamy, aby wybrać zestaw słuchawkowy do gier z regulowanym pałąkiem, ponieważ zapewni to swobodę dostosowania urządzenia w oparciu o rozmiar głowy.

Zgodność

Przed zakupem budżetowego zestawu słuchawkowego do gier należy sprawdzić, czy dane urządzenie peryferyjne może współpracować z Twoim systemem gier. Jeżeli zamierzasz używać zestawu słuchawkowego do gier na komputerze, upewnij się, że oprogramowanie zestawu słuchawkowego jest obsługiwane przez system operacyjny komputera. Zawsze można przejrzeć specyfikacje produktu, aby dowiedzieć się więcej o wymaganiach systemowych zestawu słuchawkowego do gier.

Jakość konstrukcji

Niełatwo jest stwierdzić, czy zestaw słuchawkowy do gier jest trwale zbudowany po prostu patrząc na specyfikacje. Aby uniknąć kupowania felernych urządzeń peryferyjnych, upewnij się, że rozważasz tylko budżetowe zestawy słuchawkowe do gier od renomowanych marek.

Jak mogłeś zauważyć, nasza lista przeglądów składa się z zestawów słuchawkowych do gier od renomowanych marek, takich jak SteelSeries, Razer, Logitech i Corsair.

Wszyscy wyżej wymienieni producenci mają dobre notowania, jeśli chodzi o tworzenie zestawów słuchawkowych do gier, więc możesz wybrać dowolny z tych produktów bez obaw o cokolwiek.

Łączność

Możesz kupić bezprzewodowe lub przewodowe zestawy słuchawkowe do gier budżetowych, więc wszystko będzie zależało od Twoich preferencji. Dobrą rzeczą w przypadku bezprzewodowych zestawów słuchawkowych do gier jest to, że pozwalają one na poruszanie się bez ograniczenia przez kable.

Mimo to należy pozostać w zasięgu, aby uniknąć spadku sygnału. Przewodowe zestawy słuchawkowe do gier są tak samo niezawodne i również oferują grę bez opóźnień. Jeżeli zależy Ci na wszechstronności, musisz wybrać budżetowy zestaw słuchawkowy do gier, który oferuje zarówno bezprzewodowe, jak i przewodowe opcje łączności.