Podsumowanie

Niezależnie od tego, czy jesteś w domu, ćwiczysz, pracujesz, czy uprawiasz sport, oto urządzenie chłodzące, którego możesz używać gdziekolwiek i kiedykolwiek. Jest przenośne, pozostaje zimniejsze dłużej i zamraża szybciej niż większość okładów lodowych wokół.

Co więc odróżnia THERMONECKS od innych okładów z lodu i konwencjonalnych produktów chłodzących? Dowiedzmy się tego dzięki tej recenzji. Spieszysz się i nie możesz przeczytać całości? Kliknij na którykolwiek z poniższych linków, aby przejść do danej sekcji.

 

Przegląd

Według badań, ból szyi jest bardzo powszechny. W rzeczywistości, szacuje się, że około 1 na 3 osoby doznają go każdego roku. Może być spowodowany zużyciem kręgosłupa szyjnego i kości szyi, co jest normalne w procesie starzenia się. Whiplash, czyli uraz, który powstaje, gdy w wypadku drogowym osoba wjedzie w tył Twojego samochodu, również może utrudniać poruszanie głową przez kilka dni. Inną przyczyną są słabe i nadmiernie eksploatowane mięśnie, co może być spowodowane m.in:

  • Długotrwała praca przed komputerem
  • Spanie w niewygodnej pozycji
  • Narażenie się na zimny przeciąg
  • Zbyt długie garbienie się nad telefonem
  • Napięcie
  • Prowadzenie samochodu
  • Sport i inne zajęcia na świeżym powietrzu

To powiedziawszy, możesz doświadczyć bólu szyi w każdej chwili. A kiedy to zrobisz, pomaga mieć szybki dostęp do konwencjonalnego lodu lub okładów z lodu, aby złagodzić ból. Jednak problem z tych elementów chłodzących jest to, że topi się i może dostać się do Ciebie mokre. Nie mogą też pozostać na miejscu, więc nie można się poruszać podczas ich używania. Nie wspominając o tym, że wymagają użycia ręczników lub tkanin, aby zapobiec uszkodzeniu komórek skóry.

Tu z pomocą przychodzi THERMONECKS. Dzięki niemu nie musisz się martwić, że lód się roztopi, a Twoje ubrania i ciało zamokną. Owija się również mocno wokół szyi, więc możesz kontynuować to, co robisz, nawet podczas korzystania z niego. Dodatkowo, można go nosić bezpośrednio bez obawy o spowodowanie uszkodzenia lub bólu skóry. Jako urządzenie chłodzące, może również pomóc Ci odzyskać energię po wyczerpaniu, przynieść i utrzymać temperaturę na dłużej, a ostatecznie poczuć się odświeżonym.

Niestety, nawet ze swoją obniżoną ceną na Kickstarterze, THERMONECKS jest droższy niż większość oferowanych na rynku okładów lodowych na szyję i żeli lodowych. Zaczynając od 69 USD za pakiet podstawowy i 79 USD za pełny pakiet.

 

Cechy

Podwójna temperatura

Jedną z najbardziej godnych uwagi cech THERMONECKS są dwie temperatury. Pojedyncza poduszka oferuje 57°F (14°C) dla najszybszego i najbardziej dramatycznego uczucia chłodzenia oraz 68°F (20°C), aby upewnić się, że poczujesz się najbardziej odświeżony w najbezpieczniejszym punkcie temperatury.

Dzięki strategicznemu umiejscowieniu 57°F (14°C) w pobliżu kręgosłupa szyjnego, który jest najbardziej obciążoną częścią ciała, możesz poczuć się natychmiastowo chłodniej bez odczuwania bólu czy oparzeń lodem. Z drugiej strony, temperatura 68°F (20°C) może utrzymać niską temperaturę przez 30 minut, nawet po roztopieniu się ogniwa 57°F (14°C). Jest to również najbardziej efektywny poziom temperatury, aby poprawić swój metabolizm.

Długotrwałe chłodzenie

THERMONECKS zapewnia dłuższe chłodzenie, więc możesz utrzymać bardziej komfortową temperaturę ciała przez dłuższy czas. Może utrzymać chłód przez około 60 do 120 minut w pomieszczeniach i 40 do 70 minut na zewnątrz. Gdy nie jest używany, może utrzymać temperaturę przez około 4 do 6 godzin.

Błyskawiczne zamrażanie

To, co jest wspaniałe w THERMONECKS to fakt, że jego podkładka może zamarzać natychmiast. Wystarczy umieścić ją w zamrażarce, a będzie gotowa do użycia w ciągu zaledwie 20 minut.

To, co jest wyjątkowe w THERMONECKS, to zastosowanie płynu, który jest wykonany w całości z roślin, podczas gdy inni używają preparatów bentonitowych. Nie tylko to, ale jest on zaprojektowany tak, aby zamarzać w określonym punkcie poniżej temperatury pokojowej. Więc jeśli nie masz dostępu do zamrażarki, to nie jest to problem. Wystarczy uruchomić produkt w przepływającej wodzie, a będzie on błyskawicznie gotowy do użycia.

Firma zastosowała także nietoksyczną folię uretanową TPU klasy medycznej, dzięki czemu prawdopodobieństwo oszronienia jest mniejsze. Taki materiał zapobiega również tworzeniu się kropel wody podczas topnienia płynu, dzięki czemu jest on wygodniejszy w użyciu niż kostki i okłady lodowe.

 

Projekt

Ze swojej nazwy, THERMONECKS jest przeznaczony do noszenia na szyi. Jednak w przeciwieństwie do innych okładów z lodu na szyję, nie posiada on zapięcia na rzepy. Zamiast tego zastosowano elastyczną opaskę podtrzymującą szyję. Można go delikatnie i mocno owinąć wokół szyi bez obawy o zadławienie, przemieszczenie się lub upadek przedmiotu. W przeciwieństwie do okładów z lodu, kostek lodu, czy nawet mrożonego groszku, możesz kontynuować pracę, bieganie lub jakąkolwiek aktywność fizyczną podczas korzystania z urządzenia.

Kolejną cechą THERMONECKS, na którą warto zwrócić uwagę, jest jego poręczność. W porównaniu z FlexiKold i WORLD-BIO ice packs jest on znacznie mniejszy. Ułatwia to zabieranie go na wycieczki, do biura, uprawianie sportów lub wszelkich aktywności na świeżym powietrzu. Ponieważ jest mniejszy, jest również bardziej dyskretny, co czyni go bardziej idealnym do użycia, gdy nie ma go w domu.

Dodatkiem do jego przenośności jest opcja zakupu firmowego etui, które ułatwia przenoszenie urządzenia. Można również dokupić Super Charger i używać go wraz z etui, aby zamrozić podkładkę chłodzącą w zaledwie 30 minut. Więc nawet jeśli nie ma dostępnej zamrażarki lub bieżącej wody, nadal możesz używać THERMONECKS, aby natychmiast poczuć się chłodniej lub złagodzić ból szyi. To powiedziawszy, musiałbyś wydać więcej, jeśli chcesz cieszyć się takimi funkcjami.

Oprócz szyi, możesz również używać THERMONECKS do chłodzenia czoła, oczu i innych części ciała za pomocą opaski THERMO, która jest dołączana do każdego zakupu.

 

Przemyślenia końcowe

Dzięki możliwości przenoszenia, natychmiastowemu zamrażaniu i dwóm poziomom temperatury, THERMONECKS jest jednym z najlepszych urządzeń chłodzących dla tych, którzy uwielbiają ćwiczyć, uprawiać sport lub brać udział w różnych zajęciach na świeżym powietrzu. Pomagając obniżyć temperaturę, może pomóc Ci szybciej odzyskać siły po wyczerpaniu, sprawić, że poczujesz się chłodniej i bardziej świeżo, a nawet lepiej się skupić. Oferuje również długotrwałe chłodzenie, dzięki czemu jest idealny do łagodzenia bólu szyi, sztywnych mięśni i stanów zapalnych.

Oczywiście, THERMONECKS jest droższy niż większość okładów lodowych. Ale jeśli nie chcesz mieć do czynienia z produktami, które szybko się topią, sprawiają, że Twoja skóra i ubrania są mokre, a zamrożenie ich trwa godzinami, to zdecydowanie warto.