To największa promocja w roku! Rozpoczyna się chińskie święto singli 11.11, Black Friday oraz Cyber Monday!

Święto singli w Chinach, co roku obchodzone jest bardzo hucznie. Wiele sklepów w tym azjatyckim państwie szykuje naprawdę specjalne promocje na tą szczególną okazję. Tym razem nie jest inaczej. Od 1 do 13 listopada potrwa festiwal gier, zabaw, promocji, obniżek cenowych i tym podobnych atrakcji. Dla osób, które będą na bieżąco śledzić poczynania chińskich sklepów w tym okresie, to świetna okazja by kupić produkty w mega niskich cenach.

Gearbest.com i ich promocje

Na sklepie Gearbest.com obecnie rozpoczęła się faza przygotowań i na stronie promującej to wydarzenie znajdziecie obecnie wiele ciekawych promocji i kilka produktów w naprawdę niskich cenach, a to dopiero początek.
Promocja Gearbest 11 listopadaMożecie również spróbować swojego szczęścia w specjalnej grze przygotowanej na tą okazję. Sprawdźcie czy uda wam się wygrać cenne nagrody na tej stronie.
Każdego dnia możecie wybrać 3 prezenty, które przesuwają się na taśmie i otworzyć je aby przekonać się co zawierają.
Gra Promocja Gearbest 11 listopada

Banggood.com i ich promocje

Swoje specjalne strony na tą okazję przygotował również inny popularny sklep z elektroniką, a mianowicie Banggood.com na swojej stronie promocyjnej oferuje kupony zniżkowe na różne kategorie w sklepie. Strona promująca to wydarzenie znajduje się tutaj.
Banggood promocja 11 listopada kody rabatoweNa Banggood trwa również gra, ale naszym zadaniem jest zrobienie jak największych zakupów w dniu 11 listopada, w którym odbywa się główny event. Niestety tutaj szanse na wygranie nagrody rzeczowej wydają się minimalne, a i same nagrody nie szczególnie zachwycają jak np. ten chiński klon DJI Mavic’a – Eachine E58 FPV Foldable RC Drone Quadcopter :)

Zobacz także
Komentarze