Wielka wrześniowa promocja i specjalny konkurs. Sam wybierz swoją nagrodę!

Wielkimi krokami zbliżamy się do jednej z 4 największych promocji tego roku. Raz na kwartał Gearbest.com przygotowuje specjalne promocje, kody rabatowe, gry online oraz konkursy specjalnie dla swoich aktualnych oraz nowych klientów.

Jak wygląda okres promocyjny?


Aktualne informacje zawsze znajdziesz na stronie:
Wielka wrześniowa promocja na Gearbest.com


Sama promocja potrwa aż do 17 września i zostanie podzielona na 3 etapy. 

 • ETAP 1 – od 29 sierpnia do 3 września
  Faza początkowa, w której odbędą się konkursy, przeceny i rozmaite wyprzedaże, ale to tylko rozgrzewka przed następnym etapem.
 • ETAP 2 – od 3 do 10 września
  Okres wielkiej promocji, to w tych dniach znajdziecie na stronie produkty w cenach, jakich do tej pory jeszcze nie było. Odbędzie się również wiele konkursów z nagrodami, a sam sklep rozda ogromną ilość kuponów rabatowych obowiązujących na cały asortyment. Naprawdę warto śledzić, to co będzie się działo w tych dniach.
 • ETAP 3 – od 10 do 17 września
  Ostatni, ale wcale nie najgorszy etap, bo to właśnie w nim znajdziecie ostatnią partię produktów dla osób, którym nie udało się skorzystać z okazji we wcześniejszych etapach.gearbest-promocja-1

Co ciekawego znajdziecie tym razem?

 • Jeżeli zdecydujecie się na płatność przez PayPal każde zamówienie powyżej $50 zostanie automatycznie obniżone o $5. Dodatkowo można skorzystać z kuponu lub punktów, więc ostateczna cena produktu może okazać się bardzo atrakcyjna.
 • Podczas tego okresu na stronie będzie można pobrać kupony obniżające cenę o $3, a nawet $50 w zależności od faktycznej ceny produktu. Przewidziane są także rabaty -80% przy zakupie dwóch lub -70% przy zakupie trzech produktów. 
 • Aplikacja mobilna Gearbest pozwoli codziennie nawet 4 razy za darmo wziąć udział w konkursie gdzie główną nagrodą będzie dron firmy DJI lub tablet Xiaomi Mi Pad 4!
 • Klienci, którzy złożą swoje zamówienie w drugim etapie promocji (3-10 września), wezmą udział w loterii, w której zgarnąć można telefon Huawei P20 lub inteligentny odkurzacz Roborock xiaowa
 • Dodatkowo przewidziano 72 godzinne kupony, które obniżą cenę najbardziej popularnych produktów.

Specjalny konkurs. Sam wybierz swoją nagrodę!

konkurs

Sklep Gearbest.com ufundował zwycięzcy konkursu, który przeprowadzamy na facebooku kupon rabatowy o wartości $100.

Wystarczy wybrać produkt w sklepie (może być droższy) i w razie wygranej wpisać specjalny kod, a produkt w koszyku zostanie obniżony o $100. Tym sposobem to ty wybierasz swoją nagrodę w tym konkursie!

Aby wziąć udział w konkursie wystarczy polubić naszą stronę na Facebooku i dodać komentarz pod wpisem. Zwycięzcę podamy już 3 września, więc obserwujcie nasze posty, aby nie przegapić informacji o wygranej.

Zobacz także
Komentarze