Myślisz o zakupie odkurzacza pionowego, ale nie jesteś pewien, jaką markę wybrać? Nie martw się, nie jesteś sam. Wybór spośród wielu marek odkurzaczy dostępnych na rynku nie jest łatwym zadaniem.

Dobrze, że zawęziliśmy poszukiwania dla Ciebie. W tym artykule pokażemy Ci niektóre z najlepszych marek odkurzaczy pionowych. Przechodząc przez wiele stron, wymyśliliśmy długą listę możliwych najlepszych wyborów. Marki wymienione poniżej, wyróżniały się i stały się naszym ostatecznym wyborem.

Najlepsze marki odkurzaczy pionowych.

Istnieje około 15 popularnych marek odkurzaczy. Marki te produkują różne modele odkurzaczy pionowych. Z tych 15, tutaj przedstawiamy 5 najlepszych według nas.

BOSCH

Oto kolejna marka, która uważana jest za lidera w tworzeniu wysokiej jakości sprzętu AGD. Bosch posiada szeroką gamę produktów, do których należą lodówki, pralki, suszarki, zmywarki oraz odkurzacze. Ich odkurzacze występują w dwóch rodzajach – workowe (inaczej zwane kanistrowymi) oraz bezprzewodowe (czyli odkurzacze typu stick).

Ich odkurzacze pionowe są dostępne w wielu różnych modelach, a niektóre z nich oferują szeroki wachlarz przystawek, które pomagają w utrzymaniu domu w czystości. Niektóre z nich mają dodatkowe funkcje, których nie znajdziesz w innych, takie jak szczotka do pielęgnacji zwierząt i wąż do odkurzania. Są też takie, które można przekształcić z odkurzacza pionowego w odkurzacz ręczny, co zwiększa użyteczność takiego urządzenia.

Bosch to niemiecka marka, która istnieje od 1886 roku, dlatego nie dziwi fakt, że tworzy produkty tak wysokiej jakości. Dzięki ponad stuletniemu doświadczeniu w produkcji możesz mieć pewność, że każdy produkt, który otrzymasz od tej firmy, jest niezawodny. Ich produkty są opracowywane przez lata starannych badań i rozwoju produktu.

 

Dyson

Dyson to jedna z międzynarodowych marek, która produkuje szeroką gamę produktów, w tym urządzenia do stylizacji włosów, oczyszczacze powietrza i odkurzacze. Odkurzacze bezprzewodowe są jednym z wielu typów odkurzaczy, które produkują, a ten konkretny typ odkurzacza występuje w wielu różnych modelach.

Ich pionowe odkurzacze są bezprzewodowe i mogą być wyposażone w szereg funkcji, takich jak filtry HEPA, długie czasy pracy i możliwości wykrywania kurzu. Odkurzacze te mogą być również wyposażone w technologię zapobiegającą plątaniu się włosów, która zapobiega utrudnianiu pracy szczotki.

Chociaż Dyson jest uważany za bardziej kosztowną markę do zakupu, większość osób, które kończą zakup ich urządzeń nie żałuje. Produkty tej marki są nie tylko wysokiej jakości, ale firma znana jest również z doskonałej obsługi klienta i szerokiej gamy produktów.

Samsung

Ta marka jest znana przede wszystkim jako producent smartfonów, telewizorów, tabletów i dużych urządzeń, takich jak lodówki. Niektórzy mogą o tym nie wiedzieć, ale firma ta produkuje również szereg produktów czyszczących, w tym bezprzewodowe odkurzacze patykowe.

Odkurzacze pionowe, które ta firma sprzedaje, obejmują standardowe modele 150W do ultra mocnych 210W “stacji czyszczących”. Pierwszy z nich zapewnia użytkownikom zwykłą czystość, której można oczekiwać od odkurzacza, podczas gdy drugi oferuje bogactwo funkcji, takich jak turboszczotka, regulowana rura oraz tryb mopa na mokro/sucho.

Odkurzacze pionowe, które można uzyskać od tej marki są również wielokrotnie nagradzane, niektóre są uznawane za ich doskonałą konstrukcję, a inne są zauważane za ich skuteczność przeciwko drobnym cząsteczkom kurzu. Produkty te należą również do najlżejszych na rynku – najcięższy model waży zaledwie 2,8 kg.

Miele

Niemiecka marka znana z produkcji wysokiej jakości produktów, takich jak piekarniki, płyty kuchenne, okapy, lodówki, zmywarki i wiele innych. Oczywiście nie byłoby ich na naszej liście, gdyby nie produkowali odkurzaczy patykowych, co też czynią. I robią spektakularną pracę z tymi odkurzaczami też!

Ich odkurzacze pionowe są bezprzewodowe i lekkie, z mnóstwem funkcji, które ludzie kochają. Ich linia odkurzaczy patykowych posiada opatentowaną konstrukcję 3 w 1, która pozwala na zmianę konfiguracji na 3 sposoby. Możesz zmienić go z odkurzacza podłogowego w odkurzacz ręczny, którego możesz używać na stołach i innych podwyższonych powierzchniach, a także w odkurzacz, który może sięgać do sufitów i pod łóżka lub kanapy.

Jeśli spojrzysz na tę listę najlepszych odkurzaczy pionowych, które zrecenzowaliśmy, zauważysz, że uznany za najlepszy jest jeden z produktów tej marki.

LG

Inna marka, która jest znana z produkcji wielu urządzeń domowych jest ten, który mówi ci “Life’s Good”. I rzeczywiście tak jest, z wieloma produktami, które produkują, które pomagają ułatwić życie. Niektóre z produktów, które produkuje ta południowokoreańska firma to telewizory, klimatyzatory, lodówki, pralki, oczyszczacze powietrza, urządzenia do gotowania i odkurzacze.

Wśród odkurzaczy tej marki są urządzenia z silnikami inwerterowymi, filtrami zmywalnymi, rurami teleskopowymi i funkcjami mopowania. Odkurzacze pionowe tej marki są również dostarczane z wieloma przystawkami, które obejmują dysze wielopowierzchniowe, zasilane urządzenia do czyszczenia podłóg i dywanów, narzędzia szczelinowe i szczotki powierzchniowe.

Jedną z rzeczy, które można zauważyć w odkurzaczach pionowych sprzedawanych przez tę markę jest ich zróżnicowana oferta. Mają modele, które posiadają automatycznie opróżniające się pojemniki na kurz, które są ładowane przez wieżę (która nawiasem mówiąc jest również tym, co opróżnia pojemnik na kurz w odkurzaczu automatycznie). W ofercie znajdują się również najprostsze, ale wciąż skuteczne odkurzacze patykowe, które można przekształcić z odkurzacza podłogowego w odkurzacz ręczny.

Podsumowanie

Te pięć marek produkuje jedne z najlepszych odkurzaczy na rynku. Ich odkurzacze dają ci rodzaj czystości, której możesz oczekiwać i niezawodność, której oczekujesz od takiego urządzenia.

Więc, które z tych najlepszych marek uważamy za najlepsze? Wszystko sprowadza się do konsumenta. Wystarczy powiedzieć, że te pięć marek ma wszystko, co chcesz i potrzebujesz w odkurzaczu pionowym- wszechstronność, wygoda, kompaktowość i skuteczność w wykonywaniu pracy.